حفاظ پنجره ساده پروفیلی با قوطی | نرده گارد محافظ پنجره

حفاظ پنجره ساده پروفیلی با قوطی | نرده گارد محافظ پنجره

حفاظ پنجره و بالكن حفاظ پنجره فرفورژه این نوع از حفاظ پنجره آهنی ساده بسیار پركاربرد است و مردم آن را به عنوان حفاظ پنجره پروفیلی می شناسند و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است حفاظ پنجره فرفورژه از طرح های جدید و مدرن حفاظ می باشد .

نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های 20 در 20 یا از 20 در 30 ساخته شوند. معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های در هم ‌تنییده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. استحکام این نرده‌ها بصورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آنها میسر نیست.

حفاظ پنجره ساده با پروفیل

تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه‌ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد. گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح‌هایی نظیر پیکان نیزه ای قرار می‌گیرد که به زیبایی آن کمک می‌کند.

حفاظ پنجره ساده

 

حفاظ پنجره و بالکن ساختمان به واسطه برخورداری از طراحی که داراست، از ضریب امنیت منحصر به فردی برخوردار می باشد. به واسطه ضریب امنیتی که این محصول داراست، می توان با نصب و اجرای آن از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. حفاظ پنجره یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که سهم عمده ای از فروش را به اختصاص داده است. می توان اشاره نمود که این محصول حفاظتی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد و از مزیت های آن بهره مند گردید.

 

حفاظ پنجره ساده

 

صنایع فلزی آهن سازه نرده حفاظ پنجره فرفورژه  را در مدل های مختلف تولید کرده است و در تهران با قیمت مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. نرده حفاظ پنجره از جمله محصولاتی است که در طرح ها و مدل های مختلفی تولید شده است که همین امر سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد. از جمله مدل های نرده حفاظ پنجره می توان به حفاظ پنجره آکاردئونی، باهاماس یا برمودایی، کافه ای و جالیزی اشاره نمود. مدل های موجود از طیف رنگی بسیار گسترده ای برخوردار هستند و می توان آن را مطابق با رنگ دیوارها خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

حفاظ پنجره ساده

حفاظ پنجره ساده

 

حفاظ پنجره

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا