گارد امنیتی محافظ شاخ گوزنی

حفاظ دیواری برای تامین امنیت منازل مسكونی، باغ ها و ویلاها، اموال دولتی، املاك سازمانی و تمامی مناطقی كه هر نوع نفوذ دیواری را می توان تصور كرد، طراحی شده است.

 
نرده امنیتی شاخ گوزنی اولین مدل حفاظ دیواری مدرن محسوب می شود که با ظاهر متفاوت افراد بی شماری را مجذوب خود کرده است و یکی از حفاظ هایی با تنوع رنگ بسیار زیاد است و همین امر هماهنگی آن را ممکن ساخته است. با نمای ساختمان و نمای ساختمان ها را زیباتر کرد.
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی

هدف از محافظت از حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل هایی است که به دلیل ویژگی های خاص و منحصربه فرد می تواند برای تمامی ساختمان ها و کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد و از جمله مهمترین کاربردهای حفاظ مدل قابل استفاده در ساختمان های اداری و تجاری می باشد. 
 

از زیبایی حفاظ شاخ گوزنی

 
زیبایی گارد محافظ شاخ گوزنی ارتباط مستقیمی با قیمت آن دارد، بنابراین مدل های جدید و متفاوت و رنگ های آن ها بیش از طرح های ساده قیمت دارند. محافظ های نوع لاله لی و لیلیوم به دلیل داشتن دو رنگ متفاوت از سایر محافظ های شاخ گوزنی قیمت بیشتری دارند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا