سفارش نرده شاخ گوزنی - بهترین حفاظ دزدگیر روی دیوار

(اخبار)

این مدل از نرده حفاظ شاخ گوزنی از طرف مراجع انتظامی و تامین امنیت هم به نوعی تایید میشده و بسیاری از خود این مناطق از این نوع حفاظ روی دیوار استفاده میكنند. اگر نرده حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین گذاشته و به صورتی نصب كنیم در ارتفاع های 90به بالا عبور یا پرش از روی آن تقریبا امری غیر ممكن و بسیار خطرناك محسوب میشود

نرده حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد مختلف  از نظر ارتفاع و عرض و کیفیت و طبعا قیمت های مختلفی تولیدی و روانه بازار مصرفی  میشود. بر حسب سلیقه مشتری و خریدار نوع میلگرد و حجم بکار رفته در هر متر حفاظ ،مختلف و تا حدود زیادی تفاوت را در تراکم و فشردگی میلگرد ها را به همراه دارد که باعث میشود تا قیمت این حصار با توجه به این موارد متفاوت باشد. و مشتری پسند باشد.  
 
نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
شاخ گوزنی و حفاظ  های تولید شده توسط گروه صنعتی  آهن سازه  در مقیاس و حجم و تراکم های مناسب ومختلف  هستند که این تنوع سبب گردیده تا شما بتوانید حفاظ شاخ گورزنی و سایر حفاظ ها را از ارتفاع 50 تا ارتفاع 150 و در تراکم و حجم های مختلف از تراکم 8 و 10 و 12 و 15 دیف را از گروه  آهن سازه خریداری نمایید.
 
 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی
 
 
البته قابل ذکر است با توجه به این که آهن سازه  تولید کننده پیشرو در صنعت حفاظ ساختمان است امادگی لازم برای اجرای تمامی طرح های شما با هر قیاس از نظر ارتفاع و تراکم با کیفیت عالی تولید و تحویل دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سایر تولیدات ما  به سایت آهن سازه،  که شامل  تولیدات  انواع نرده  : حفاظ ابشاری، حفاظ شرکتی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و سایر مدل ها را در سایت آهن سازه  مشاهده کنید ضمنا میتوانید از طریق ارسال ایمیل یا پیامک و ارتباط تلفونی نوشته شده در بالا و پایین صفحه سایت اقدام نمایید.
 
 
نرده روی دیوار شاخ گوزنی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا