قیمت كركره برقی درب

(اخبار)

یكی از ركن های مهم در تعین قیمت كركره برقی را باید تیغه‌های آن دانست.تیغه‌ها مشخصات خاص و ویژه‌ای داشته باشند. این ویژگی ها در جنس آن‌ها و یا مشخصات فیزیكی است.

 
 
انواع کرکره های برقی و قیمت و کاربرد آنها
 
یکی از مهمترین اجزای کرکره برقی تیغه های کرکره برقی  است. این قطعه علاوه بر تضمین زیبایی و ایمنی پرده های اتوماتیک شما بیشترین تاثیر را در قیمت کرکره برقی نیز دارد.
 
قیمت کرکره اتومات درب

کرکره برقی نسبت به سنتی چه مزیت هایی دارد؟

 
کرکره برقی به راحتی توسط ریموت باز و بسته می شود، نیازی به باز و بسته شدن دستی و استفاده از نیروی انسانی ندارد. در صورت قطع برق، درب را می توان با یک باتری پشتیبان (UPS) باز و بسته کرد. کتری برقی بی صدا و بسیار بی صدا است.
 

علت صدای کرکره برقی چیست؟

 
صدای پر سر و صدا تیغه های کرکره برقی یکی از مشکلاتی است که هر نصابی با آن مواجه است و این مشکل می تواند نارضایتی مشتری را به دنبال داشته باشد.نباید فراموش کرد که سفارش دهنده درب اتوماتیک قطعا از روی آسایش خود عمل می کرده است و بنابراین مشتریال به دنبال  درب اتوماتیک رول آپ بی صدا هستند.
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا