سیستم كركره برقی به چه گونه است؟

(اخبار)

كركره برقی یكی از رایج ترین و بروزترین كركره هایی برقی هستند كه در بازار وجود دارد كركره های برقی دارای امنیت فوق العاده بالایی میباشند كركره های برقی از بهترین نوع مدرن محافظ ها نیز محسوب میشوند .

 
کرکره برقی چیست؟
 
کرکره های برقی سیستم های درب اتوماتیک عمودی هستند که شامل تیغه های افقی به هم پیوسته، موتورهای الکتریکی، ریل ها و کیت ها می شود. این مدل کرکره علاوه بر ظاهر خوب، امنیت بالایی را ارائه می دهد. بسته به مشخصات، کرکره های برقی یا اتوماتیک از فولاد یا آلومینیوم اکسترود شده ساخته می شوند.
 
کرکره برقی درب
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 
 

بهترین نوع کرکره برقی

 
 تیغه های کرکره برقی مهمترین قسمت کرکره برقی محسوب می شوند. انواع تیغه کرکره برقی در طرح ها و رنگ های مختلف از جمله کرکره برقی طرح چوبی ساخت برندهای مختلف ساخته می شود. بهترین نوع تیغه کرکره برقی باید بر اساس وزن کرکره برقی، محل قرارگیری آن و ارتفاع درب انتخاب شود. تیغه ها منحنی یا مسطح هستند. گاهی اوقات عرض باز شدن در یا پنجره می تواند تعیین کند که تیغه صاف بهترین نوع تیغه است یا تیغه محدب. سلیقه شخصی از نظر زیبایی شناسی نیز می تواند عاملی در انتخاب بین این دو باشد.
 

قیمت و خرید کرکره برقی

 
 کرکره های برقی بسیار شبیه به هم هستند. از این رو، انتخاب و خرید کرکره برقی ممکن است دشوار به نظر برسد. به طور کلی تفاوت اصلی کرکره برقی در کیفیت اجزای آن است. در حالی که قیمت های پایین همیشه جذاب هستند، اما پس از نصب ارزش زحمت و دردسر ندارند. این نوع محصولات و کرکره برقی ارزان همیشه باعث ایجاد مشکلات اجتناب ناپذیر می شود. زیرا برای اینکه درب به خوبی باز و بسته شود و کرکره برقی برای عمر طولانی و امنیت بالا به درستی کار کند، همه قطعات باید به درستی کار کنند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا