كاربرد انواع كركره برقی

(اخبار)

به كارگیری و خرید انواع كركره برقی در ویلا و درب و پنجره‌های آن همراه با تایمر برای باز و بسته شدن، آسایش و راحتی بالایی به ارمغان خواهد آورد كركره های برقی انواع متنوعی دارند در خرید انواع كركره برقی در هنگام خرید با توجه به نیاز خود دقت كنید .

 
 
کرکره برقی اغلب برای درب یا پنجره استفاده می شود. ویژگی های ایجاد امنیت بالا و پرهیز از اتلاف انرژی، این مدل کرکره های برقی را به گزینه ای خوشایند برای انواع فضاهای تجاری و مسکونی تبدیل کرده است. همچنین انواع کرکره برقی هوشمند به راحتی با ریموت کنترل یا تلفن همراه باز و بسته می شود و تردد ساکنین را آسان می کند.
 
کرکره برقی اتومات
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.

 

 

آیا می توان کرکره برقی را به زور با دیلم باز کرد؟

 
اگر درب به درستی نصب نشود با درب افزایش می یابد اما اگر به درستی و استاندارد نصب شود اینگونه نیست و با درب افزایش نمی یابد تا 15 سانتی متر افزایش می یابد که به دلیل فاصله بین تیغه ها و اجتناب ناپذیر است.
 

خرید کرکره برقی

 
کرکره برقی مغازه یک راه حل اقتصادی برای باز و بسته شدن ایمن درب های بزرگ و کوچک تجاری می باشد. این مدل از کرکره ها برای انواع فروشگاه ها، مغازه ها و فروشگاه ها موثر است. نصب کرکره مغازه علاوه بر امنیت بالا و مقاومت در برابر خوردگی، نیاز به نگهداری کمی نیز دارد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا