محافظ لیلیوم چیست ؟

(اخبار)

حفاظ لیلیومی در واقع مهم ترین بخش یك ساختمان از لحاظ ایمنی حفاظ آن ساختمان می باشد . حفاظ لیلیومی با دارا بودن قابلیت های مهم امنیتی این بخش از دغدغه مشتریان را حل كرده است .

 
یکی از بهترین طرح های حفاظ دیواری، محافظ لیلیوم دیواری  است که هم از نظر زیبایی و هم در استحکام و محافظت در برابر سرقت، خودنمایی می کند. امروزه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لیلیوم و شاخ گوزنی جایگزین حفاظ قدیمی حصار شده است و این به این دلیل است که هم از نظر ایمنی و هم از نظر زیبایی در سطح بسیار بالاتری قرار دارد.
 
محافظ لیلیوم دیواری

امنیت محافظ لیلیوم 

 
حفاظ لیلیوم نرده ای امنیتی از سری حفاظ دیواری جدید می باشد. این نوع نرده با الهام از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده است، از این رو این نوع حفاظ به حفاظ لیلیوم نیز معروف است. می توان گفت این محافظ یکی از زیباترین محافظ هایی است که تا کنون تولید شده است. از نظر ایمنی، محافظ لیلیوم ایمن تر از محافظ شاخ گوزن است.
 

چرا از جوش CO2 برای محافظت از لیلیوم استفاده کنیم؟

 
حفاظ لیلیوم سلطنتی از شاخه های زیادی تشکیل شده است و تعداد نقاط جوشکاری بسیار زیاد است. تمیز کردن مقدار زیادی خاک جوش در گوشه کار بسیار دشواری است و جوشکاران تقریباً هرگز خاک جوش را در جوشکاری تمیز نمی کنند. محافظ، و این منجر به مشکل در جوشکاری می شود. رنگ های کرمی و کم رنگ از دید خارج می شوند و رنگ به درستی کار نمی کند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا