كاربرد حفاظ های آهنی ساده پنجره در چیست ؟

(اخبار)

نرده ای كه از پنجره محافظت می كند یك سازه امنیتی است اما از داخل و خارج ساختمان دیده می شود. بنابراین برای ساخت حفاظ پنجره از طرح های مختلف و متریال های مختلف استفاده می شود.

 
اندازه حفاظ پنجره ساختمان
تفاوتی بین پنجره های دوجداره و حفاظ های آهنی ساده پنجره وجود ندارد، هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. میزان متریال استفاده شده برای ساخت حفاظ پنجره به طول و عرض پنجره بستگی دارد. هزینه نرده به ازای هر متر است، بنابراین ابتدا باید اندازه قاب پنجره را با دقت محاسبه کنید.
 
محافظ پنجره مدرن

انواع حفاظ پنجره

 
اولین ویژگی که در انتخاب نرده پنجره فرفورژه باید بدانید، انواع حفاظ پنجره است. با شناخت انواع حفاظ پنجره و مزایای هر کدام به راحتی قادر خواهید بود بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید. برای این انتخاب کار خیلی پیچیده ای نخواهید داشت.
 

محافظ آکاردئونی برای پنجره های بزرگ

حفاظ آکاردئونی مانند آکاردئون باز و بسته می شود و می توان آن را با قفل کتاب ضد گلوله ساخت. این دسته محافظ عمدتاً برای درها و پنجره هایی با سطح وسیع و شیشه های وسیع استفاده می شود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا