تاثیر جوشكاری بر قیمت محافظ سر نیزه ای دیوار

(اخبار)

قیمت محافظ سر نیزه ای دیواری به عوامل متععدی چون ارتفاع حفاظ و تراكم بستگی دارد قیمت انواع گارد های محافظتی به عوامل یاد شده بستگی دارد كه در ادامه مطلب به آن اشاره میكنیم .

 
یکی دیگر از شرایطی که بر قیمت تأثیر می گذارد، نوع لحیم کاری است که برای اتصال قطعات استفاده می شود. جوش الکترود با جوش Co2 متفاوت است و کیفیت متفاوتی را ارائه می دهد. جوش CO2 با کیفیت و بادوام برای خریدار محافظ سرنیزه ای هزینه بیشتری دارد.
 
عکس حفاظ سر نیزه ای
 
 
 
برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 

حفاظ سر نیزه ای 

 
حفاظ سرنیزه ای  یکی از بهترین طرح ها برای محکم کردن نیزه به دیوار است. همچنین یکی از پرکاربردترین انواع نرده دیواری است. این نوع حفاظ در ساختمان های مسکونی، اداری، نظامی و صنعتی کاربرد دارد. در کنار سپرهای ساده متشکل از یک سری میله های مستقیم، سپر سرنیزه یک سپر نوستالژیک سنتی در نظر گرفته می شود.
 
 
 

کاربرد محافظ سر نیزه ای 

 
اهمیت حفاظ سرنیزه و حفاظ دیوار، ایمنی خانه و زمین شما بدیهی است که برای شما اهمیت بیشتری خواهد داشت و سعی خواهید کرد این کار را انجام دهید. بسیار مهم و پرطرفدار می توانید آن را به بازار عرضه کرده و آن را به عنوان دیوار و حفاظ انتخاب کنید، همانطور که از نام آن پیداست ساختار این حفاظ تیز و تیز است.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا