ارتفاع محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار نصب شده و مورد استفاد ه قرار گرفته شده و مدل های بسیاری از حفاظ هستند كه با برترین متریال ممكن تولید ونصب میگردند.

 
عرض نرده گوزنی چه مقدار است ؟
عرض نرده گوزنی تقریبا بین ۳۰ تا ۷۰ سانتی‌متر متغیر خواهد بود. موردی که از اهمیت برخوردار خواهد بود، ان است که عرض حفاظ وابسته به ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی می‌باشد و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر خواهد شد. یکی از دلایل مهمی که میتوان  عرض و ارتفاع حفاظ را تغییر داد با توجه به نیاز مصرف کننده خواهد بود.
 
حفاظ شاخ گوزنی
 
 
برای سفارش با شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.

تعداد تراکم محافظ اخ گوزنی 

 
 
 شمار تراکم های نرده شاخ گوزنی با روش های مختلفی شمرده می‌شود اما محبوب ترین و بهترین روش برای شمردن تراکم این نوع حفاظ ها تعداد میگرد های پایین ترین قسمت بدنه نرده میباشد این تعداد نیز از تراکم ۲۰ آغاز شده و تا عدد ۵۰ ادامه خواهد داشت. 
 
 

دلیل محبوبیت حفاظ های شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا و تنوع در طرح های آن ، در مدت زمان کوتاهی توانست در بین سازندگان و افرادی که میخواستند  امنیت ساختمان ر ا برقرار کنند  جایگاه ویژه ای برای خود باز کند و این نوع حفاظ دارای برتری های زیادی نسبت به بقیه حفاظ ها است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا