مزیت كركره برقی اتومات

(اخبار)

كركره برقی مدرن نوعی از درب است كه می توان از آن ها برای مصارف ساختمان یا تجاری استفاده گردد درب كركره ای برای نصب سریع و آسان و نیازهای كم مصرف طراحی شده كركره های اتومات برقی بسیار قوی و ماندگار هستند

 
کرکره برقی اتومات  یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد. امروزه استفاده از وسایل برقی بسیار گسترده شده است و در بسیاری از مکان ها مانند سردر فروشگاه ها، درب پارکینگ ها، مراکز خرید و غیره یافت می شود. تبلیغات را می توان بر روی کرکره های برقی ابلوهای برق چاپ کرد، بنابراین می تواند وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی در زمان تعطیلی فروشگاه شما باشد.
 
عکس کرکره برقی

کاربرد کرکره برقی 

 
کرکره هایی که روی درب اکثر مغازه ها استفاده می شد در زمان باز شدن مغازه با دست بالا می رفت و با بسته شدن مغازه پایین می آمد و با دست قفل می شد. با گذشت زمان و توسعه درب های اتوماتیک، نوعی درب اتوماتیک به نام کرکره برقی یا اتوماتیک در بازار ظاهر شد. 
 

مزیت کرکره برقی 

 
مزیت کرکره برقی نسبت به کرکره دستی بهینه سازی انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد. کرکره های دستی و سنتی عموماً از نظر انرژی و ضایعات ارزش کمتری دارند. کرکره های برقی به ویژه کرکره های دارای تیغه های فوم از هدر رفتن انرژی گرمایش و سرمایش جلوگیری می کند. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا