ایمنی جك درب پاركینگ

(اخبار)

جك های درب پاركینگ كاربرد بسزایی در دنیای امروزی دارند ور در بازارهای فروش داخلی و خارجی به فروش میرسند و كاربرد آنها راتی در باز و بسته شدن درب پاركینگ می گردد .

 
درب‌های اتوماتیک پارکینگی چه مزایایی دارند؟
در چند سال اخیر، جک درب اتوماتیک پارکینگی با دارا بودن مزایای متنوع، مشتریان زیادی را جذب خود کرده است یکی از مزیت های مهم جک درب ایجاد امنیت است که به کارگیری از درب‌های پارکینگی با تامین امنیت بالا میباشد و ازآنجا که این درب‌ها تحت یک برنامه تنظیم‌شده با تنظیمات فنی معین کار می‌کنند، دیگر کاربر نگران بازماندن درب نخواهد بود.
 
جک درب اتوماتیک
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 
 

جک الکترومکانیکی

 
ظاهر جک الکترومکانیکی شبیه جک هیدرولیکی هستند و تفاوت آن‌ها در نوع کارکرد میباشد گیربکس و چرخ‌دنده دو قطعه مهم در فرآیند عملکردی این جک‌ها محسوب میگردند و جک بازویی الکترومکانیکی برای مکان‌هایی با تردد متوسط و خلوت‌تر، مناسب است.
 

عوامل موثر در تعیین قیمت جک پارکینگی

 
عوامل بسیاری در تعیین قیمت جک درب پارکینگ اهمیت داشته که به صورت مستقیم بر افزایش یا کاهش قیمت تاثیرگذار بوده باو  امکان تعیین قیمت مطمئن و دقیق برای جک‌های موجود در بازار امکان‌پذیر نیست.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا