كاربرد سیستم جك درب اتوماتیك

(اخبار)

كاربرد یك جك درب پاركینگ در تعداد تردد است اگر تعداد باز و بسته شدن درب در طول یك روز زیاد باشد كه هر چقدر بالاتر رود نیاز به یك سیستم بهتر و ایمن تر برای تردد های بالا دارد.

 
پارکینگ چیست؟
 
 پیشرفت تکنولوژی، اکثر پارکینگ های عمومی، خصوصی و مسکونی دارای سیستم های خودکار  از جک اتوماتیک کرده است امروزه پارکینگ الکترونیکی که عبور افراد از درب را آسان‌تر می‌کند، وم به عنوان مدار مدرن نیز شناخته میگردند با قدرت و توانایی منحصر به فرد جک ها در باز و بسته کردن درب ها، می توان آنها را بر روی درب های مختلف و منحصر به فرد در اندازه ها، وزن ها و ترددهای مختلف نصب کرد.
 
جک درب پارکینگی
 
 
 
برای سفارش با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
 

جک درب پارکینگی مناسب 

 
انتخاب جک درب بسته به میزان تردد و وزن درب و عوامل متععدی بستگی دارد که دچار آسیب دیدگی نگردد بنابراین دانستن اطلاعات ذکر شده در انتخاب جک درب اتومات موثر میباشد و بهتر میباشد که در انتخاب جک درب نیز به بودجه مصرفی خود دقت کنید .
 
 

انواع جک پارکینگی:

 
  • جک های الکترومکانیکی:
در ساختمان های مسکونی و با ترافیک کم استفاده می شوند. علاوه بر این، جک های الکترومکانیکی برای درب های سبک مناسب هستند.
  • جک های هیدرولیک:
این نوع جک در مکان های پرتردد مانند درب های سنگین و ادارات استفاده می شود. این جک درب های هیدرولیک برای امنیت بیشتر و قفل شدن لولاها به یکدیگر از قفل برقی استفاده می شود.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا