مزیت حفاظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی كاربردی مهم برای تمام ساختمان‌ها دارند زیرا دارای طراحی انعطاف پذیری میباشند حفاظ به واسطه ضریب امنیت بالایی كه داراست، گزینه مناسبی برای باغات و ویلا به شمار می‌آید.

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از مصالح و اقلام مورد استفاده در معماری و ساختمان سازی است. این حفاظ ها از جمله حفاظ های نسل مدرن هستند که برای ایمن سازی ساختمان ها استفاده می شوند. حفاظ ها از نوک های گرد تیز ساخته شده اند که با نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. میلگردها به هم جوش داده می شوند و معمولا رنگ آمیزی شده و به عنوان حفاظ شاخ گوزنی فروخته می شوند. این نقاط تیز با شکل خاص خود هر کدام در یک طرف رشد می کنند و مانع از عبور افراد و حیواناتی مانند گربه می شوند.
 
عکس محافظ شاخ گوزنی دیوار
 
 
برای سفارش شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.
 
 
 

مشخصات و ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

 
 
به منظور بررسی خواص حفاظتی حفاظ شاخ گوزنی که در تعیین قیمت نهایی کار موثر بوده و قطعا در کیفیت و طول عمر پروژه موثرتر است نوع کیفیت میلگرد ها و ارتفاع حفاظ تولیدی و مدت زمان ساختحفاظ است .
 
 
 
 

تاثیر تراکم بر امنیت حصار شاخ گوزنی 

 
نرده شاخ گوزنی بسیار متراکم است و عبور از آن را غیرممکن می کند نرده پله نیز باید از این نوع تراکم بهره مند شود.معمولاً هر چه تراکم این حفاظ بیشتر باشد فاصله بین میله ها کمتر می شود و عبور حیوانات اهلی از جمله گربه را غیرممکن می کند. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا