كاربرد تراكم در محافظ شاخ گوزنی

(اخبار)

حفظ شاخ گوزنی دارای تراكم متنوعی هستند كه باعث شده تا عبور از آن غیر ممكن گردد حفاظ دیوار شاخ گوزنی با تراكم های متنوع برای انواع ساختمان ها با كاربری های متنوع مورد استفاده قرار میگیرد .

 
 تراکم حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟
 
 
به تعداد  شاخ های اصلی نصب شده بر روی یک پنل دومتری از یک حفاظ را تراکم محافظ شاخ گوزنی گویند و روی یک شاسی پانل 2 متری نصب و تکرار میشوند و ارتفاع حفاظ بسته به انتخاب مستری در تغییر است . 
 
تراکم نرده شاخ گوزنی
 
 
برای سفارش شماره 09127800603تماس برقرار نمایید.

تعداد تراکم محافظ شاخ گوزنی

 
 
در نرده شاخ گوزنی  منظور از تراکم شاخه ها، نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول حفاظ است که معمولاً 2 متر است. راه تشخیص تراکم نرده، شمارش میله های عمودی پروفیل (شاسی) است. ضخامت میلگرد قطعا تنها عامل استحکام در نظر گرفته نمی شود و یک شاخه به اندازه کافی قوی نیست، می توان آن را به راحتی خم و برش داد.
 
 
 

تراکم نرده شاخ گوزنی 

 
 برخی از کارفرمایان محافظ های شاخ گوزنی با تراکم بالا را برای افزایش ایمنی انتخاب می کنند. این باعث می شود این نوع محافظ ها گران تر شوند. و از تعداد تراکم  اعداد 8بین ، 10، 12 و 15 به مشتریان خود ارائه میدهیم .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا