كركره برقی چیست؟

(اخبار)

کاربرد کرکره برقی چیست؟ کرکره برقی چه زمانی اختراع شد؟ کرکره برقی در کدام صنایع بیشتر استفاده می شود؟ آیا کرکره برقی انتخاب زیادی دارد اگر به دنبال پاسخ سوالات بالا هستید بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید.
کرکره برقی یکی از درب هایی است که برای هر کسب و کاری یا هر مکان و خانه ای مورد نیاز است که می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد. البته همه ما کرکره برقی را در خیابان یا جایی دیده ایم، اما شاید شما قصد خرید کرکره برقی را دارید و ندانید چه اطلاعاتی در مورد این کرکره باید داشته باشید، در انتخاب و خرید برق اشتباه نکنید. اگر می خواهید تمام جزئیات کرکره برقی را بدانید بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید. پس با ما همراه باشید.

 

برای سفارش شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید.
کرکره برقی چیست؟
در گذشته شاهد استفاده از کرکره های دستی و قدیمی بوده ایم که آهنی بوده و مقاومت کمی در برابر عوامل محیطی داشته اند. به همین دلیل به مرور زمان نوعی درب اتوماتیک به نام کرکره برقی جایگزین کرکره دستی قدیمی شد.
کرکره برقی توسط موتور کرکره برقی دانکر آلمان به صورت عمودی حرکت می کند. به طور کلی کرکره برقی یک فرم مدرن و پیشرفته از عملکرد دستی است که از امنیت بالایی برخوردار است.
همچنین استفاده از این نوع درب های اتوماتیک در فضاهای داخلی بسیار حائز اهمیت است. زیرا امکان مدیریت باز و بسته شدن در و پنجره وجود دارد.
جنس کرکره برقی آلومینیومی است و به دلیل تنوع رنگ و سهولت استفاده مورد توجه مردم قرار گرفته است. لازم به ذکر است اهرم و تجهیزات الکترونیکی به کار رفته در کرکره برقی قابل تنظیم و برنامه ریزی می باشد. بنابراین زمان باز و بسته شدن را می توان با تنظیم دسته و لوازم الکترونیکی تنظیم کرد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا