ماندگاری حفاظ شاخ گوزنی دیوار 09127800603

(اخبار)

در ساختمان های مسكونی حفاظ هی شاخ گوزنی كاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند گارد های دیواری ظاهری ساده را به دیوار میدهند میلگرد ها دوام بالایی داشته و البته به راحتی خم نمیشوند .

 
در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی به چه نکاتی باید توجه داشت ؟
 
حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ بعد از مدتی که در اثر باد باران و ماندن زیر آفتاب قیمتی ز آنها دچار رنگ پریدگی میشود باید مجدد لکه گیری شوند برای این کار ز یک اسپری رنگ برای رنگ آمیزی مجدد و لکه گیری محافظ ها استفاده میشود .
 
حفاظ شاخ گوزنی دیواری
 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 
در تولید  حفاظ شاخ گوزنی ابتدا فلزات در اندازه های تعیین شده برش داده شده و معمولا سایز 10 میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطوح گارد شاخ گوزنی فرم دهی می شود و نوک حفاظ آن تیز می شودو وسپس با  جوشکاری قطعات به هم چسبیده می شود .
 
 

ایمنی محافظ شاخ گوزنی 

 
ایمنی بالا به علت و تراکم و نوع ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و جدا از زیبایی این حفاظ ها، قیمت ارزان آن در مقابل با انواع نرده های دیگر، خود به یکی از پر طرفدارترین نرده ها در بین سایر نرده های دیگر تبدیل است.محافظ های دیگری که ایمنی و زیبایی برابری با حفاظ شاخ گوزنی دارند اما قیمت آنها متفاوت است  از جمله حفاظ های دیگری که امروزه تولید می گردند می توان به حفاظ های مدل بوته ای، حفاظ های مدل نی زار و حفاظ های مدل لیلیوم اشاره کرد .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا