نصب محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی جهت برقراری امنیت و ایمنی ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفته این گارد ها از میلگردهایی نوك تیز ساخته و نظم ویژه ای در كنار یكدیگر قرار جوش خورده اند.

 
روش های نصب محافظ شاخ گوزنی 
 
روش ها بسیاری  برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود داشته و طرح های حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، لاله ای، آبشاری، لیلیوم، نیزاری، بوته خاری و …) از نظر نصب حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم می شوند یکی  از آنها استفاده کارگزاری پین در داخل دیوار است  روش کار به این صورت بوده که ابتدا در بالای دیوار را با به کارگیری از دریل سوراخی به قطر ۱۰ میلی متر ایجاد کرده و یک پیم داخل دیوار کارگزاری می کنندبعد از پین گذاری هر شاخه ۲ متری حفاظ به پینها جوش داده میشوند  قسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می گردد.
 
 نصب محافظ شاخ گوزنی روی دیوار
 

دلیل استفاده از نرده محافظ شاخ گوزنی  

 
چدر دوران انسان های اولیه با استفاده از چوب و برگها سد هایی محکمی را  ایجاد میکردند تا از ورود افراد متفرقه به قبیله خود محافظت کرده و  اما در عصر امروز وجود نرده دیوار به عنوان یک سد مستحکم در برابر هر گونه سارق یا مزاحم دیگری در آپارتمان های مختلف مسکونی و اداری  تجاری به خوبی حس می گردد که بهترین روش برای تامین و ایمنی محیط زندگی است .
 
 
 

جوشکاری توسط گاز CO2: 

 
به کارگیری از این روش به دلیل ایجاد اتصال های قوی با دوام بالا باعث تضمین استحکام سازه می باشد .به نسبت جوش الکترود این روش 30 درصد مقاوم تر بوده و قیمت بالاتری را داراست برای آنکه سازه های امنینی حفاظ هایی نیستند که بتوان آنها را همیشه تعویض کرد توصیه شده برای ماندگاری از حفاظ هایی استفاده کنید که با co2جوشکاری شده اند استفاده کنید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا