انواع درب محافظ آكاردئونی درب 09127800603

(اخبار)

درب محافظ آكاردئونی یك حفاظ درب فلزی است كه از آن برای جلوگیری از ورود افراد به داخل ساختمان ها در انواع ساختمان های اداری، مسكونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 
درب آکاردئونی محافظ هایی هستند که  معمولاً از جنس آهن، ام دی اف و یا پی وی سی تولید می‌شوندکه از جنس فولاد میاشند از جمله انواع درب آکاردئونی از لحاظ شکل و ظاهر می‌توان به درب‌های سه گل ساده، سه گل خم، پنج گل (تمام گل)، ایتالیایی، سلطنتی و مارپیچی اشاره کرد.
 
انواع درب محافظ آکاردئون
 

امنیت محافظ درب 

 
این حفاظ ها برای حفظ امنیت آپارتمان بر روی درب ورودی اصلی نصب شده و این  درب‌های آکاردئونی یا محافظ درب کشویی آهنی آپارتمان هستند که عمدتاً از جنس آهن ساخته می‌شوند.  قیمت این درب‌ها نیز تحت تأثیر عوامل بسیاری از جمله وزن، ابعاد، تراکم، نوع قفل، نوع چارچوب و... خواهد بود.
 
 بهترین درب محافظ آکاردئونی
 

قیمت محافظ آکاردئونی 

 
 محافظ آکاردئونی یک حفاظ بسیار کاربردی محسوب مشوند که با قیمت خیلی مناسب می تواند ایمنی بالایی را ایجاد کند و همچنین از نظر ظاهری نیز زیبا است این حفاظ ها عبور سارقان و ورود آن ها به داخل ساختمان را جلوگیری میکند .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا