روش های جوشكاری محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ های دور محوطه شاخ گوزنی به نوعی طراحی و تولید میشوند كه راه نفوذی برای افراد متفرقه باقی نگذارند هچنین نوع جوشكاری حفاظ در اتصال های قوی با دوام بالا باعث تضمین استحكام سازه می باشد.

 
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی از دو روش جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میگردد ودر تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش داده خواهند شد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
جوشکاری گارد محافظ شاخ گوزنی
 

برترین نرده فلزی کدام است؟

 
 حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین روش ها برای افزایش ایمنی ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به انواع حفاظ دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی و دیگری که قصد افزایش ایمنی آنرا دارید به شما می دهد.
 
 
 
 
نصب محافظ شاخ گوزنی

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

 
 
قیمت محافظ ها برای تامین ضریب امنیت بالا متنوع است قیمت محافظ به عواملی چوت ارتفاع تراکم و نوع رنگ آمیزی حفاظ بستگی دارد .در واقع انواع حفاظ شاخ گوزنی معمولا در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای تیره، مسی و کرم در بازار موجود هستند. البته بسته به نمای ساختمان و طراحی مورد نظر افراد، می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ سفارشی هم تولید کرد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا