تولید و ساخت محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

نرده كشی شاخ گوزنی كه بر روی نواع دیوار ها نصب و جدا از اینكه زیبایی را برای منزل به وجود می آورد به ایمنی منزل شما نیز كمك به سزایی می كند حفاظ ها انواع محتلفی داشته كه با توجه با نمای ساختمان و بودجه فردی نصب و خریداری میشوند .

 
 
بعد از تولید ساخت حفاظ ها با این نوع از میلگردها هیچگونه خمش و پیچشی را در آن دیده نشود و حتی امکان برش آن در ارتفاع بالا وجود نداشته باشد .و اگر گفته شود که با استفاده از تجهیزات مخصوص امکان برش آنها وجود دارد؛ اما در عمل چنین چیزی غیرممکن است.
 
تولید محافظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی 

 
پیش از رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی مبایست کاملاً صاف و بدون خلل و فرج، سطوح زائد، برجستگی و زنگ‌زدگی باشد تا رنگ‌آمیزی با کیفیت خوبی انجام گردد برای از بین رفتن سطوح نامنظم و برجستگی‌ها معمولاً از سمباده استفاده می‌شود و در صورت نیاز بتونه‌کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ‌آمیزی انجام می‌شود.
 
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
 

مزیت و کاربرد حافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی برای سر در ساختمان ها، روی دیوار ساختمان ها به ویژه دیوارهایی با ارتفاع کم، به عنوان حصار گرداگرد زمین های مختلف استفاده میشود کاربرد حفاظ  شاخ گوزنی آهنی تنها به نرده های ساختمانی نبوده و در مکان های بسیار مختلفی می توان از حفاظ آهنی به جهت برقراری امنیت استفاده و بهره لازم را برد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا