مزایای خرید محافظ دیوار شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخگوزنی یكی از بهترین ابزارهایی میباشد كه می‌توان با آن موضوع ایمنی را برای یك ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین نمود ابزاری كه علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و می‌توان آن را با هر رنگ و میزان تراكمی كه مد نظر باشد تهیه و نصب كرد.

 
 
خرید محافظ شاخ گوزنی 
در خرید محافظ های دیوار شاخ گوزنی  توصیه میکنیم که قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی مطالب مربوط به حفاظ را حتما با دقت مطالعه فرمایید در خرید انواع محافظ بالای دیوار چون محافظ شاخ گوزنی به ارتفاع حفاظ تراکم محافظ و نوع محافظ دقت کمنید هر چه میزان تراکم ارتفاع حفاظ بیشتر باشد قیمت محافظ نیز بیشتر خواهد  بود .
 
خرید گارد شاخ گوزنی
 

عوامل موثردر حفاظ شاخگوزنی بر زیبایی آپارتمان 

 
 
در سال های اخیر پیشرفت زیلدی در زمینه ایمنی و امنیت شده یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان و امنیت استفاده میگردد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است حفاظ شاخ گوزنی است. با جوش دادن میلگردهای نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان یکی از حافظ های  زیبا و چشم‌نواز در معماری حاصل میگردد.
 
خرید محافظ شاخ گوزنی
 

بهترین رنگ مناسب برای گارد شاخ گوزنی چیست؟

 
رنگ‌آمیزی حفاظ ها به صورت کوره‌ای ضورت میگیرد در ابتدا حفاظ به صورت پودری و به وسیله الکتریسیته که به آن روش الکترو‌استاتیک گفته میشود رنگ آمیزی  میگردد در ادامه در کوره پخته می‌شود. تنیجه شاهد رنگ با کیفیتی خواهیم بود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا