قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران 09127800603

(اخبار)

نرده شاخ گوزنی با انواع تراكم، ارتفاع و رنگ‌های مختلف قابل تهیه هستند از دیگر طرح حفاظ‌هایی كه به نرده شاخ گوزنی بسیار شبیه هستند، می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره كرد .

 
قیمت محافظ شاخ گوزنی  
 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ساختمان است که طول عمر زیادی نیز داشته و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نسبت به سایر گارد های محافظتی بسیار مناسب تر میباشد.حفاظ شاخ گوزنی با تغییر ارتفاع و تراکم، حفاظ شاخگوزنی کاملاً طبق سلیقه‌ی مستری سفارش و ساخته میشود تا با نمای ساختمان وی همخوانی کاملی داشته باشد. 
 
قیمت محافظ شاخ گوزنی در تهران

امنیت نرده های شاح گوزنی 

 
نرده شاخگوزنی از شاخک های اصلی و فرعی زیادی تولید میگردند که ایمنی بالایی دارد همه شاخه های اصلی به شاسی و شاخک های فرعی به شاخ های اصلی جوش داده میگردد و به همین دلیل نقاط جوش زیادی دارد جوش یکطرفه یک اتصال بسیار ضعیف محسوب میگردد و در صورت وارد شدن فشار از جهات مخالف به آسانی شکسته میشود. جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحکام کافی برخوردار باشند.
 
 
 امنیت محافظ شاخ گوزنی
 
 

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار میباشد؟

 
حفاظ شاخ گوزن نه تنها از تظر ظاهری بلکه از نظر مقاومت نیز دست کمی از خود شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های حفاظ روی دیوار میباشد که این روزها در همه منازل نصب شده اند انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای ممانعت از ورود سارقین نصب می شود انواع حفاظ هی دیوار در شکل و طرح های متنوع ضریب ایمنی بالایی دارند .
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا