برآورد قیمت محافظ شاخ گوزنی در تهران 09127800603

(اخبار)

در خرید حفاظ باید در واقع باید هزینه بسیاری داشته باشید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده كنید. هرچه هزینه‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید دست شما نیز در انتخاب حفاظ باز تر است.

 
 
قیمت هر متر محافظ شاخ گوزنی در شرکت آهن سازه 
 
قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی در تهران به عوامل مهم متعددی بسته است که  هر کدام از آنها نقش تعیین کننده ای  در  قیمت هر متر حفاظ شاخ گورنی دارند. قیمت هر متر محافظ شاخ گوزنی به ارتفاع حفاظ تراکم محافظ نوع رنگ محافظ و همچنین نوع میلگرد و نوع محافظ بستگی دارد .
 
قیمت محافظ کله گاوی

جوشکاری محافظ شاخ گوزنی 

 
برای وصل و اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی و سایر محافظ های دیواری  از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میگردد و این مورد  نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش داشته و میلگردها به نوعی به هم جوش میخوردند که هرکدام به یک سمتی میباشند  و دارای آرایش منظمی هستند و مانع عبور انسان و دیگر حیوانات میشوند. 
 
هزینه گارد محافظ شاخ گوزنی
 

امنیت و ایمنی ساختمان با گارد شاخ گوزنی 

 
استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به دلیل کافی نبودن میزان ایمنی انواع حفاظ های موجود بود و با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و قیمت تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. 
 
 
 
09127800603

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا