مزیت و كاربرد شاخ گوزنی دور محوطه 09127800603

(اخبار)

گارد حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار از مهمترین ابزار های امنیتی میباشد بنا به دلایل بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ دارند و در بازار می توان انواع متنوعی از حفاظ ها را مشاهده نمود كه هركدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد .

 
 
حفاظ دیوار شاخ گوزنی دور محوطه یکی از بهترین مدل حفاظ های تقریبا قدیمی بوده و از گذشته تاکنون وجود داشته و هنوز هم در قالب مدل های دیگری وارد بازار شده اند. اما حفاظ دیوار تنها به حفاظ شاخ گوزنی محدود نمی گردد و انوع متنوع دارند بنابراین مشتریان میتوانند اگر هر طرح و ایده ای در ذهن خود دارند می توانید با انتخاب یک مدل از مدل های متنوع حفاظ دیوار مدل مورد نظر خویش سفارش دهند 
 
 حفاظ شاخ گوزنی دیواری
 
 

حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده که کل سطح نمارا را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار هستند همنیطور گارد شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.  
 
 حفاظ شاخ گوزنی محوطه ویلا

قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
قیمت محفاظ شاخ گوزنی به نوع حفاظ شاخ گوزنی , تراکم , ارتفاع , ضخامت میلگرد و…..  هر چه تراکم و ارتفاع محافظ شاخ گوزنی و سایرحفاظ ها بیشتر باشد قیمت محافظ بسته به بالا و یا پایین بودن تراکم و ارتفاع متغییر است .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا