انواع حفاظ پنجره - مدل و طرح نرده حفاظ آهنی پنجره

(اخبار)

تولیدكننده و نصاب انواع حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره ساده با قیمت مناسب در تهران

انواع حفاظ پنجره شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید. حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان‌تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با وزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود.

انواع حفاظ پنجره

 

کدام حفاظ برای پنجره آهنی استفاده بیشتری دارد؟ 
حفاظ پنجره فرفورژه از چه نظر دارای اهمیت می باشد؟ 
آیا می‌دانید هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره window fence بر چه اساسی تعیین می شود؟
امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی فلزی و آهنی می باشند ، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد. برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند.
 
نرده پنجره
 
 محافظ پنجره آکاردئونی
با کارکرد بسیار جالب بصورت تاشو بوده و بصورت آکاردئونی باز و بسته می شود. در فضاهای بزرگ که دارای سطوح وسیعی از شیشه هستند، از آنها استفاده می شود.
 
محافظ پنجره کشویی آکاردئونی
 

حفاظ ابرویی
ظاهر تقریبی آن به شکل ابرو دیده می شود. دارای پهنای بیشتری نسبت به ارتفاع آن می باشد. معمولاً در ساختمانهای بزرگی که از لحاظ معماری به نوعی برجسته و تماشایی هستند، بکار می رود.
 
حفاظ پنجره ابرویی

 حفاظ پنجره دو جداره باهاماس یا برمودایی
به  عنوان محافظی مقاوم در برابر بادهای طوفان زا و بسیار شدید می باشد. در هنگام باز شدن این حفاظ از لبه بالایی بسته و تنها در لبه پایینی به سمت بالا و شکل سایبان باز می شود.از این محافظ در ساختمان هایی که دارای طراحی کلاسیک می باشند، استفاده می شود.

گارد پنجره

 

 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا