مناسب ترین ارتفاع محافظ شاخ گوزنی كدام است ؟ 09127800603

(اخبار)

نرده حفاظ روی دیواردارای ظاهری چشم نواز است این نوع حفاظ ها در محیط های متنوع مورد استفاده قرار می گیرند قیمت حفاظ های دیوار با توجه به نوع آنها متغییر است حفاظ های شاخ گوزنی برای نصب بر روی انواع بستر های دیوار را داراست.

 
تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی
 
 
ساختار حفاظ های شاخ گوزنی متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های مختلف هستند که به علت خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. بهترین انتخاب برای ارتفاع محافظ شاخ گوزنی  حفاظ ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند.
 
عکس ارتفاع پایین حفاظ شاخ گوزنی دیوار

محافظ کشی بالای دیوار 

 
تقریبا برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی نداشته باشند انواع حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند زیرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با استفاده از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و… راهکار مناسبی نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ است پس بهترین راهکار برای افزایش امنیت ساختمان نصب محافظ در ساختمان میباشد .
 
 

حفاظ روی دیوار تهران 

 
نرده حفاظ روی دیوار در تهران به شکلی است که باعث می گردد شکل ظاهری آن ها بیشتر به چشم بیاید. این نوع گارد ها در محیط های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع حفاظ های شاخ گوزنی در مجتمع های مسکونی و همچنین هتل ها و زندان ها میتوانید از نرده حفاظ روی دیوار استفاده کنید. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا