كاربرد حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه دیوار 09127800603

(اخبار)

گارد حفاظ شاخ گوزنی برای حفاظت از منازل و محیط های اداری، باغ و ویلا بسیار رونق پیدا نموده و تولید كنندگان این حفاظ ها كه به ساخت این نرده ها برداخته اند در تلاشند كه گاردی مقاوم و زیبا تولید كنند كه در باربر سرقت بسیار مقاوم باشد و یك سد محكم تلقی گردد .

 
کاربردهای حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی دور محوطه دیوار به عنوان یک نرده حفاظی برای حیاط و محوطه مراکز  مسکونی یا دفاتر اداری میباشد  این گارد برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب بوده و می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی نصب نمود  .
 
عکس حفاظ شاخ گوزنی محوطه
 

نرده حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از برتری گارد های دیواری بوده که در حفاظ دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مکان های دیگر کاربرد دارد. برای رنگ گارد حفاظ شاخ گوزنی  از رنگهای الکترواستاتیک استفاده می شود جنس نرده شاخ گوزنی نیز از جنس فولاد می باشدکه بسیتر مقاوم میباشد. 
 
خرید محافظ شاخ گوزنی
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
خرید حفاظ شاخ گوزنی  مناسب برای ورودی دیوار حیاط و ساختمان است نرده شاخ گوزنی فلزی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی شناخته می گردد حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم نرده شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده ای هستند و مدل زیبایی دارد .
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا