قیمت انواع محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار یكی از مهمترین آیتم های گزینش گارد روی دیوار بوده اما بصورت كلی هزینه و قیمت خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی در تهران و كرج بسته به ارتفاع، تراكم حفاظ شاخ گوزنی ، كیفیت رنگ و … می باشد.

 
قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی : 
 
حفاظ نرده شاخ گوزنی دارای ویژگی های ساخت مانند ارتفاع، تراکم  و رنگ آمیزی نیز داراست که در تعیین هزینه حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.در این بین تراکم‌‌‌‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، تقریبا تولید شده هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مصرف کنندگان دارد .
 
 قیمت محافظ شاخ گوزنی دیوار
 
 

نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
برای نصب و راه اندازی حفاظ  شاخ گوزنی باید برخی ازمسائل رعایت گردد چرا که در غیر این صورت ممکن است خطر های جدی نیز در حین تهیه ی آن ها به علت وجود شاخک های تیز و برنده ایجاد گردد . در این مورد تجربه و تخصص کافی امر ضروری می باشد 
 
نصب محافظ شاخ گوزنی
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

 
محافظ های ساختمانی از جمله محافظ شاخ گوزنی نیاز هر ساختمان و منازل مسکونی و غیر مسکونی میباشد حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ های برای برقراری هر چه بیشتر امنیت و ایمنی تولید و روانه بازار ده اند  حفاظ های شاخ گوزنی در بسیاری از ویلاها و ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد . 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا