مقاومت درب آكاردئونی 09127800603

(اخبار)

انواع درب آكاردئونی روی درب های ضد سرقت آپارتمان نصب و با چندین لایه مخفی و تیغه های عمودی مانع از دسترسی سارقین به درب اصلی می شود.محافظ های آكاردئونی انواع متنوعی داشته كه قابلیت نصب بر روی انواع درب ها در اندازه های متنوع را دارد .

 
انواع حفاظ درب آکاردئونی
 
حفاظ های درب آپارتمان از مقاومترین محافظ های درب میباشند یکی از انواع مدلهای محافظ به نام درب آکاردئونی سلطنتی خود به تنهایی یک مدل درب فرفورژه بشمار رفته و صدها طرح از همین مدل میتوانیم تولید کر اما طرح های 3 گل و 4 گل رایج ترین مدل حفاظ های درب بشمار میرود و تولید آنها در کلیه ابعاد استاندارد و سفارش مصرف کنندگان امکان پذیر میباشد.
 
عکس درب محافظ سلطنتی

انواع نرده حفاظ آکاردئونی 

 
حفاظ آکاردئونی 3 گل 
3حفاظ آکاردئونی گل پیچی و 3 گل خم و 4 گل دوبل   فرفورژه
حفاظ آکاردئونی 4 گل ، 4 گل  پیچی ، 4 گل دوبل و 4 گل خم فرفورژه
درب آکاردئونی ایتالیایی  فرفورژه
درب آکاردئونی سلطنتی فرفورژه
و درب های 3 گل  و 4 گل پرچ مخفی فرفورژه
 

حفاظ درب آکاردئونی آهنی

 
امروزه به کار گیری از انواع حفاظ های متنوع به عنوان یکی از رکن های اصلی در برقراری امنیت و ایمنی برای خانه و ساختمان شما به حساب می آید . محافظ درب آکاردئونی آهنی یکی از برترین گارد هایی میباشد که به صورت مشبک تولید می گردد که بیشتر لوزی و و از جنس آهن می باشند. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا