بر آورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی شكل زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی بالایی را داراست به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین علت ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد .

 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه میگردد ؟
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است.  حفاظ شاخ گوزنی در پنل های 2 متری و در تراکم 8 تا 15 تولید میشوند .ارتفاع استاندارد حفاظ  90 سانت است. 
 
قیمت خرید محافظ شاخ گوزنی
 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 
یکی از  مرسوم ترین  حفاظ‍‎های مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی میباشند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی در تهران و یاسر نقاط بسته به نوع حفاظ دارد  . هر چند که برای این گارد هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن تعیین نشده و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
خرید محافظ شاح گوزنی دور دیواری

نرده شاخ گوزنی روی دیوار 

 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی از 50 تا 150 سانتی متر بوده و برای جوشکاری و نصب حفاظ شاخک های حفاظ شاخ گوزنی به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود ویژه این نوع حفاظ استفاده می شود. سطح برش پیکان های حفاظ 2 الی 4 سانتی متر است. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا