بر آورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی شكل زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی بالایی را داراست به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین علت ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد .

 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه میگردد ؟
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است.  حفاظ شاخ گوزنی در پنل های 2 متری و در تراکم 8 تا 15 تولید میشوند .ارتفاع استاندارد حفاظ  90 سانت است. 
 
قیمت خرید محافظ شاخ گوزنی
 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 
یکی از  مرسوم ترین  حفاظ‍‎های مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی میباشند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی در تهران و یاسر نقاط بسته به نوع حفاظ دارد  . هر چند که برای این گارد هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن تعیین نشده و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.
 
خرید محافظ شاح گوزنی دور دیواری

نرده شاخ گوزنی روی دیوار 

 
ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی از 50 تا 150 سانتی متر بوده و برای جوشکاری و نصب حفاظ شاخک های حفاظ شاخ گوزنی به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود ویژه این نوع حفاظ استفاده می شود. سطح برش پیکان های حفاظ 2 الی 4 سانتی متر است. 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603