نصب و اجرای گارد محافظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

نرده شاخ گوزنی فلزی روی دیوار كه با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ كله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط معروف هستند حفاظ شاخ گوزنی برترین نوع نرده حفاظ روی دیوار نیز میباشد .

 
مزیت نصب  حفاظ شاخ گوزنی 
 
 
حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی ترین حفاظ ها برای حفاظت از منازل  بوده و در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد تولید و اجرای گارد شاخ گوزنی بسیار مقاوم است که وجود آنها باعث میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم گردد تولید  و نصب حفاظ شاخ گوزنی  آسان است و هزینه ی نصب و اجرای آن نیز بالا نمیباشد .
 
نصب انواع محافظ شاخ گوزنی
 

​تولید و ساخت نرده دیوار محوطه 

 
شما گاهی با نصب دوربین مدار بسته و ... اقدام به ایجاد ایمنی در محل کار خود یا محل زندگی خود میکنید  ثبت و شناسایی کرد .و وجود این دستگاه ها تا حد زیادی نوعی محافظ و ایمنی از وقوع جرم  است .  اما نصب حفاظ بالای دیوار به طور کامل جلوی ورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید و و ایمنی را برقرار کمید . 
 
 اجرا انواع گارد شاخ گوزنی

انواع ساخت نرده روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی نمونه نسبتا مدرن از نرده ضد سرقت  دیوار میباشند که بسیار رایج هستند . نوک حفاظ های شاخ گوزنی تیز بوده که توسط سازندگان حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میگردند ساخت حفاظ شاخ گوزنی به نوعی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند،ایمنی  ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا میبرند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا