مزیت حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار چیست؟ 09127800603

(اخبار)

یكی از محبوب ترین محافظ های مورد استفاده روی دیوارهای سطح شهر تهران نرده های شاخ گوزنی است و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند .خرید این نوع محافظ ها هم نسبت به سایر نرده‌ها هزینه كمتری دارد .

 
حفاظ شاخ گوزنی تهران با ظاهری متفاوت نسبت به گارد های حفاظتی روی دیوار قدیمی با شکل و جنس عالی که از قطعات آهنی و فولادی در شکل های متنوع خمکاری و جوشکاری شده است، تولید می شوند . این نوع محافظ روی دیوار که حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار نام دارد به وسیله دستگاه های تیزرو بریده شده و نوک آن ها بسیار تیز و برنده می باشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
 

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی  برای کاربری‌های مختلف مورد استفاده قرار میگریند  زیرا که دارای طراحی انعطاف پذیری بوده قیمت مقرون به صرفه داشته و برای مصرف کنندگان این نوع حفاظ ها متاسب است رنگ این محافظ ها در شرکت ما تماما به صورت کوره ای (الکترواستاتیک) بوده جوشکاری به صورت جوشکاری co2 دو طرفه بوده و شماره میلگرد ها به صورت سایز 10 میباشد و از مقاومت بالایی برخوردار میباشند .
 
حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار
 

عرض نرده گوزنی چه مقدار است ؟

 
عرض گارد محافظ شاخ گوزنی تقریبا بین ۳۰ تا ۷۰ سانتی‌متر متفاوت است موضوع قابل لمس آن است که عرض حفاظ وابسته به ارتفاع حفاظ هست و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر خواهد شد. یکی از مهم ترین مسائل آن است که امکان تغییر عرض و ارتفاع حفاظ با توجه به نیاز مشتریان خواهد بود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا