قیمت خرید انواع حفاظ روی دیوار 09127800603

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراكم و وزن متغیر میباشند هر چقدر كه تراكم شاخه‌ها و میلگرد به كار رفته بالاتر گردد قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت و ایمنی نیز به مراتب افزایش پیدا میكند .

 
قیمت گارد شاخ گوزنی روی دیوار 
 
هرچه تراکم میلگرد حفاظ  بالاتر گرفته شود قیمت بالاتری داشته و ایمن تر است و  هرچه تراکم پایین تر برود قیمت پایین تری داشته و ایمنی پایینتری را داراست،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت انواع حفاظ روی دیوار دارد.اما نکته ی دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب محافظ بالای دیوار می تواند متغییر باشد .
 
 
خرید انواع گارد روی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ نرده دیواری برای تامین امنیت بر روی دیوار نصب و  دارای شاخک های در هم تنیده  که کاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای  را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شرکت‌ها و کارخانجات استفاده میگردد.
 
محافظ روی دیوار محوطه

نرده حفاظ شاخ گوزنی و کاربرد های آنها 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین نمونه های گارد دیوار است که برروی دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مکلن های دیگر کاربرد دارد. برای رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی  از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شده که دربرابر عوامل محیطی ماندگار باشد. 
 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603