قیمت خرید انواع حفاظ روی دیوار 09127800603

(اخبار)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراكم و وزن متغیر میباشند هر چقدر كه تراكم شاخه‌ها و میلگرد به كار رفته بالاتر گردد قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت و ایمنی نیز به مراتب افزایش پیدا میكند .

 
قیمت گارد شاخ گوزنی روی دیوار 
 
هرچه تراکم میلگرد حفاظ  بالاتر گرفته شود قیمت بالاتری داشته و ایمن تر است و  هرچه تراکم پایین تر برود قیمت پایین تری داشته و ایمنی پایینتری را داراست،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت انواع حفاظ روی دیوار دارد.اما نکته ی دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب محافظ بالای دیوار می تواند متغییر باشد .
 
 
خرید انواع گارد روی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ نرده دیواری برای تامین امنیت بر روی دیوار نصب و  دارای شاخک های در هم تنیده  که کاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای  را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاها ، شرکت‌ها و کارخانجات استفاده میگردد.
 
محافظ روی دیوار محوطه

نرده حفاظ شاخ گوزنی و کاربرد های آنها 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از برترین نمونه های گارد دیوار است که برروی دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مکلن های دیگر کاربرد دارد. برای رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی  از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شده که دربرابر عوامل محیطی ماندگار باشد. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا