حفاظ آهنی درب ساختمان - قیمت نصب ساخت گارد روی درب خانه

(اخبار)

درب آكاردئونی حفاظ آهنی درب ساختمان به دربی میگویند كه به‌صورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود. این درب از متریال های متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان آن‌ها را انتخاب و سفارش دهید.

گارد روی درب خانه در اصل یک حفاظ آهنی است و به شکل شبکه‌ هایی لوزی است که در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ کند. گاهی از درب آکاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی که بیش تر جداکنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.

 امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بی توجهی در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئونی راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.
 
شاغل بودن زوجین موجب شده تا در طول روز بسیاری از منازل مسکونی خالی از سکنه باشند و این امر فرصت خوبی را برای سرقت مهیا می کند. درب آکاردئونی کاوه با قدرت بازدارندگی کامل، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند. دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش درب آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت درب آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از تسهیلات فروش درب آکاردئونی کاوه با ما تماس بگیرید.
 
ساخت درب آکاردئونی پارکینگ
درب آکاردئونی از درب های تاشو بوده و قابل نصب در ورودی پارکینگ می باشد. به طور معمول ورودی پارکینگ ها بزرگ‌تر از ورودی درب آپارتمان است ولی قابلیت نصب درب آکاردئونی را دارا می باشد. ساخت درب آکاردئونی پارکینگ به صورت دو درب مجزا و در اصطلاح به صورت دو لنگه انجام می شود. دو درب تاشو در هنگام بسته بودن توسط قفل های ایمن به یکدیگر قفل می شوند و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرند. به این ترتیب نیازی به فضای اضافی برای ساخت درب آکاردئونی پارکینگ وجود نخواهد داشت. درب اکاردونی قابل نصب در پارکینگ های کوچک منازل و پارکینگ های بزرگ عمومی است. در منازل شخصی می توان از ریموت کنترل بر روی درب آکاردئونی پارکینگ استفاده کرد. این امر در سهولت استفاده از پارکینگ موثر است.
 
در اینگونه درب ها از قفل ذمخفی توکار استفاده می شود که درون خود درب اصلی تعبیه می شود و اینکه امکان بازشدن توسط سارقین و اینکه با دیلم و سنگ فرز باز شود وجود ندارد و همچنین رنگ آن پودری می باشد که داخل کوره می رود و رنگ پودری کاملا به خورد حفاظ می رود شرکت اهن سازه با کادری و متحد و اموزش دیده آماده خدمات رسانی به کل مناطق 22 گانه شهر تهران و همچنین کل کشور نیز می باشد 
 

 

گارد آهنی روی درب خانه

برای خرید حفاظ آهنی درب آپارتمان در تهران  (ستارخان ،شهریار ، سعادت آباد ، نیاوران ، شهرک غرب ، شادآباد ، غرب تهران ، تهرانپارس و شرق تهران، پرند ، پردیس) با قیمت مناسب با شماره 09128047694 تماس بگیرید.

ییک درب آکاردئونی استاندارد باید سه گل یا سه حفاظ آهنی درب ساختمان  لوزی باشد ولی برخی از سازندگان درب های آکاردئون برای کمتر شدن هزینه از دو گل یا دولوزی استفاده میکنند. که درب دوگل فاقد ارزش امنیتی است به همین دلیل آهن سازه از ساخت حفاظ آکاردئونی دوگل و بی کیفیت خودداری میکند. همچنین درب های این تولیدکننده از نوع درب های 4خم میباشد و از ساخت قیمت درب دو خم نیز خودداری میکند علت آن این است که آهن سازه  تسمه های عمودی روبه پایین به دوسته دوخم  قیمت نصب گارد روی درب خانه و چهارخم تقسیم می شوند،در دربهای دوخم تسمه های عمودی فقط به سمت بالا و پایین خم میخورند و در درب های چهارخم علاوه بر بالا و پایین ،بین سه گل هم خمیدگی ایجاد میشود و به هم جوش داده میشوند.و به همین دلیل است که سارق نمیتواند دسترسی به لوزی ها و پرچ های درب داشته باشد.

درب آکاردئونی نقش دار

 

دربی را انتخاب کنید که دارای دو قفل توکار (سوئیچی) و قفل روکار باشد.
درب آکاردئونی تمام گل یکی از بهترین انتخاب‌ ها است.
دربی که کم‌تر از سه گل باشد امنیت کم تری دارد و ورود سارقین به‌ راحتی صورت می‌ گیرد.
توجه داشته باشید قسمت ریلی درب روان باشد.
دقت کنید دربتان پرچ‌ های محکم و مرغوبی داشته باشد.
نباید درب از پروفیل‌ های آهن‌ های ضایعاتی درست‌ شده باشد.
درب باید بدون سروصدا باز شود.
زمان سفارش تا نصب درهای استاندارد ساختمانی 3 روز است ولی برای پروژه‌ های بزرگ‌تر زمان تحویل توافقی هست.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا