منظور از تراكم محافظ شاخ گوزنی چیست؟ 09127800603

(اخبار)

نرده شاخ گوزنی در طرح های متنوعی تولید شده و آن را می‌توان با انواع تراكم، ارتفاع و رنگ‌های متنوعی تهیه كرد از دیگر طرح محافظ هایی كه به گارد شاخ گوزنی بسیار شبیه میباشند می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره نمود .

 
منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 
منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی  تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر شاخه 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی  است که شاخه های اصلی تقریبا و به طور قطع از سایر شاخه ها بلندتر هستند و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ کار گذاری شده اند . تراکم استاندارد محافظ های شاخ گوزنی شاخته شده توسط شرکت  12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد.
 
 
تراکم محافظ شاخ گوزنی

ایمنی محافظ شاخ گوزنی  

 
در شرایط بسیاری مردم به دنبال خانه هایی که دارای امنیت و ایمنی بالاتری داشته و علاوه بر آن از مسائل حفاظتی و امنیتی همچون انواع حفاظ دیوار و نرده ساختمان بهره بگیرد. طرح ‌های حفاظ شاخ گوزنی تقریبا در رنگ‌های سفید، مشکی، قهوه‌ای تیره، مسی و کرم در بازار موجود میباشند البته بسته به نمای ساختمان و طراحی مورد نظر افراد، می‌توان حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ سفارشی هم تولید نمود .
 
تراکم گارد محافظ شاخ گوزنی
 

هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی 

 
هزینه نصب محافظ شاخ گوزنی به طور جداگانه است  چرا که برخی از مصرف کنندگان  هزینه نصب را خودشان در شهر خود برعهده گرفته و نصب میکنند اما باید این را به خاطر داشته باشند که نصب محافظ بالای دیوار نیازمند دانش و تجربه بوده و اگر محافظ به صورت اصولی ر روی دیوار قرار نگیرد ممکن با کمترین فشار وارده حفاظ کنده شده و از روی دیوار بیافتد و البته ایمنی پایین تری دارد . 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا