منظور از امنیت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا چیست ؟ 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی دیواری برای ایجاد امنیت بر روی دیوار نصب گردیده و دارای سر حفاظ های در هم فرو رفته كه كاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای را غیر ممكن می‌كند.

 
بهترین گارد محافظ روی دیوار کدام میباشد ؟
 
برای ایجاد امنیت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ هایی همانند گارد شاخ گوزنی با عنوان گارد ضد سرقت روی دیوار و محافظ لبه های دیوار در بازار موجود هستند که بیشتر به عنوان گارد محافظ و دزدگیر آهنی روی دیوار کاربرد داشته  و برای به کارگیری به عنوان حفاظ خار دار روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می باشند.
 
ایمنی محافظ شاخ گوزنی
 

 ارتفاع نرده حفاظ روی دیوار :

 
 
 گارد ها به‌طور تقریبی با ارتفاع یک تا یک‌ونیم متر تولید میگردند . ارتفاع از مهم‌ترین مولفه هایی میباشند  که روی قیمت گارد تاثیر گذار است.  برای کاربردهای متنوعی شما می‌توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهید .
 
امنیت گارد دیواری شاخ گوزنی

 نوع و مدل انواع حفاظ دیواری :

 
 گاردها و دزدگیر های فولادی در می‌تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. انواع حافظ هایی برای ایجاد امنیت بالای دیوار در بازار عرضه موجود هستند که به عنوان گارد بالای دیوار به فروش میرسند و برگرفته از طبیعت بوده که با دانش و طراحی تولید کنندگان ساخته شده اند . 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا