مزیت خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار محوطه 09127800603

(اخبار)

حفاظ هایی چون حفاظ شاخ گوزنی كه بر روی دیوار ها نصب میگردد و جدا از اینكه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به ایمنی منزل شما نیز كمك به زیادی می كند و یك گارد شاخ گوزنی غیر قابل عبور از روی دیوار حیاط و ویلا میباشد.

 
با خرید حفاظ شاخ گوزنی دور دیوار محوطه و ساختمان از جان و مال خود محافظت کنید حفاظ های شاخ گوزنی نوک تزی داشته و عبور از آنها غیر ممکن است و محیط بیرونی قابل استفاده است و کاربردی ر داخل خانه نداشته حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ایمن بودن و قیمت مقرون به صرفه تر بسیار پر فروش و محبوب میباشد .
 
 
خرید محافظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی مقر.ن به صرفه تر بوده و بسیتر محبوب میاشد قیمت هر متر محافظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع و تراکم میباشد هر چه تراکم و ارتفاع حفاظ بالا رود قیمت بالاتر و در مقابل هر چه تراکم و ارتفاع پایین تر باشد قیمت پایین تر میاید .
 
 
خرید انواع گارد محافظ شاخ گوزنی
 

کارد محافظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی از مرغوب ترین میل گرد های آهنی تولید و ساخته  شده حفاظ شاخ گوزنی های ساخته شده در مدل های متنوعی چون شاخ گوزنی بوته ای شاخ گوزنی نیزار شاخ گوزنی ابشاری و… تولید میشوند که برای ساختمان ها و دیوارها با ارتفاع و سازه های متنوع استفاده می گرد یکی از  مزایای استفاده از شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود حیوانات و دزد ها می باشد 
 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603