كاربرد فنس شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ گارد نرده دیواری برای تامین ایمنی بر روی دیوار نصب میشود و دارای شاخك های در هم فرو رفته كه كاملا عبور سارقان و هر نوع جنبنده ای را غیر ممكن می‌كند.

 
فنس شاخ گوزنی یک گزینه بسیار مناسب برای زمین های کشاورزی ، دامپروری و سایر اماکن کشاورزی نیز هستند . ایمنی بالای این نرده مانع از عبور حیوانات مزاحم به محیط کشاورزی شما شده و به علت ارتفاع قابل افزایش این فنس خیال مالک را از بابت ورود سارقین به زمین کشاورزی خود را راحت تر می کند.
 
گارد روی دیواری

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی بعد از آن که شاخک ها به هم جوش خوردند باید رنگ آمیزی گردند تقریبا رنگ آمیزی به دلخواه مشتری انجام میگردد . رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن می تواند برخی مشکلاتی داشته باشد به عنوان مثال هنگام جوش زدن رنگ قسمت های متنوع آن از بین رود یا برخی از گوشه ها به خوبی رنگ آمیزی نشود و باید با اسپری پوشیده شود .
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی
 

امنیت محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی یک عامل بازدارنده ی  مهم میباشند است چرا که عبور از آن برای ورود سارقان غیر ممکن می باشد و در صورت هر گونه تلاش برای عبور صدمات جدی و جبران ناپذیری وارد می شود و با چنین صدماتی سارق به آسانی به دام افتاده و دام می افتد .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا