خدمات تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

نرده حصار شاخ گوزنی ازكمترین نوع طراحی و به شكل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟

 
نقش حفاظ شاخ گوزنی در امنیت 
 
برای تولید ساخت حفاظ شاخ گوزنی شرکت ما از بهترین نوع متریال حفاظ شاخ گوزنی استفاده میکند . خدمات ساخت حفاظ شاخ گوزنی از نظر شرکت ما باید دارای فاکتورهای امنیتی بالایی باشد. هرچقدر تراکم حفاظ بالا باشد و با نرده بهتری ساخته شده باشد این نرده نفوذ ناپذیرتر است .
ساخت محافظ شاخ گوزنی
 

نکاتی در مورد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی در بعضی از  شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمان رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته است . در این صورت روش برا ی پیشگیری از آسیب بیشتر  استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کنید . تا مقاومت کار بالا برود و طول عمر آنها کم نگردد .
 
 
رنگ آمیزی محافظ بالای دیوار

کدام روش امنیتی حفاظ شاخ گوزنی یا دوربین مخفی ؟

 
پاستفاده از دوربین مخفی یک روش بسیار امنیتی ویژه برای سارقین نیست زیرا  عاملی است که در  ملک مورد نظر را بعد از وقوع حادثه به ما کمک می کند که سارق را شناسایی کنیم .اما حفاظ های بالای دی.ار یک روش امنیتی بسیار ویژه برای جلوگیری از سرقت میباشد . 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا