برآورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی گارد هایی از میلگرد میباشند كه با جوشكاری ،رنگ كاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شكل انواع گارد ها در می آمده و قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها قیمت پایینتری دارد .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن متغیر است هر چقدر که تراکم شاخه‌ها و میلگرد به کار رفته بالاتر  رود قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.در واقع باید تمام موارد امنیتی را در نظر گرفت هر چه از شهر دور تر میشوید میبایستی که حتما موارد امنیتی را رعایت نمود در صورتی که از درب فلزی خوب نیز برای ورودی استفاده کنید این قابلیت خیلی بیشتر خود را نشان خواهد داد.
 
قیمت محافظ شاخ گوزنی
 

موارد استفاده از محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزن برای برقراری ایمنی استفاده می گردد و سپس استفاده ی آن در سراسر ایران و جهان گسترش پیدا نمود . در بخش های مختلف کشورمان از جمله مناطق کوهستانی مردم با این روش آشنا بودند قبل از اینکه این ایده از کشور روسیه وارد کشورمان شود . مردم نواحی شمال غرب کشور با به کار بردن شاخه های درختان و قرار دادن آن ها به صورت شاخ گوزنی از گزند حیوانات در امان بودند ولی استفاده از چوب شکسته ی درختان در همه ی شرایط امکان پذیر نبود.
 
گارد شاخ گوزنی روی دیواری

نصب حفاظ شاخ گوزنی

 
 برای نصب محافظ باید از افراد دانش آموخته استفاده نمود  زیرا شاخک های آمده شده را به هم اتصال داده و در موقعیت قرار دهند که هم ظاهری مناسب داشته باشد و هم  کارایی آن ها  مناسب  باشد . به جد از نصب آن ها توسط افراد کم تجربه در این زمینه خودداری کنید .

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا