كاربرد رنگ آمیزی نرده شاخ گوزنی - خرید حفاظ سر گوزنی

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی میباشند كه بایستی طبق اصول خاصی رنگ آمیزی گردند در هر دو روش رنگ آمیزی مایع یا پودری الكترواستاتیك كه رنگ آمیزی حفاظ صورت میپذیرد مناسب است.

رنگ آمیزی نرده شاخ گوزنی این نرده ها به صورت دستی و با قلم‌مو و … رنگ‌ آمیزی نشده پرنگ‌ آمیزی آن‌ها از روش کوره‌ای به صورت الکترواستاتیک استفاده شده است. این روش  رنگ یک ‌دست و به صورت کاملا کوره‌ای و پخته به نرده جذب شود به صورتی که دیگر در اثر رطوبت، اشعه های خورشیدی و باران کاملا مقاوم و دچار پوسیدگی و یا زنگ زدگی نشود.
 
رنگ آمیزی محافظ بالای دیواری
 

 تراکم حافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی  یک نرده پر تراکم حفاظ امنیتی ساختمان میباشد  صدها سال پیش در کشور ایران، در روستاها برای ساخت دیوار های حفاظ برای جلوگیری از نفوذ حیوانات به داخل از پرچین های شاخ درختان استفاده می شده است اما با گذشت زمان  پیشرفت تکنولوژی بشر توانست با الهام از طبیعت اقدام به ساخت انواع حفاظ کند.
 
محافظ کشی بالای دیوار
 

تولید محافظ شاخ گوزنی 

 
حفاظ شاخ گوزنی کاملا الهام گرفتم از طبیعت است فلزات مقاومت بالایی دارند و این امر سبب شده است که کارایی  آنها نیز بیشتر باشد  استفاده از این حفاظ شاخ گوزنی ایده ی مناسبی برای دستیابی به امنیت بیشتر در مقابل هزینه های کم است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا