كاربرد درب آكاردئونی ضد سرقت چیست ؟

(اخبار)

گارد های كشویی آكاردئونی بر اساس ساز آكاردئون تولید و این نوع حصار ها علاوه بر ایمنی بالا و زیبایی ظاهری این گارد ها باعث می شود تا بتوان بصورت بهینه از فضای راهرو استفاده كرد.

 
 
درب های ضد سرقت آکاردئونی چیست ؟
 
درب آکاردئونی ضد سرقت  برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. نام های دیگر این حفاظ درب کشوئی، درب کرکره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می گردد هدف اصلی از تولید و طراحی درب های آکاردئونی بکار گیری بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. 
 
گارد روی درب
 
 
 
 

اهمیت نصب درب محافظ آکاردئونی 

 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا میگردند و دلیل آن نیز شبکه ای بودن آن است. این درب در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ نمود.
 
گارد محافظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی درب محافظ آکاردئونی 

 
درب های محافظ آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می گردند که برترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا که رنگ کوره ای نیز می باشد زیرا به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا به خورد گارد برود ودر هر شرایطی امکان زنگ زدگی گارد نباشد به ویژه در شهر های شمالی کشور.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا