محاسبه و اندازه گیری درب آكاردئونی - خرید حفاظ درب

(اخبار)

طرح های درب آكاردئونی بر روی درب آپارتمان نصب گردیده وبه عنوان گارد رو دری در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده میگردد نام دیگر درب آكاردئونی، درب ریلی (كشویی)می‌باشد.

برای اندازه گیری درب آکاردئونی راهکار ساده ای وجود دارد. د رابتدا ارتفاع درب ورودی را با سانتی‌متر اندازه گیری باید گردد سپس عرض درب را نیز به درستی اندازه گیری شود.  در ادامه اعداد اندازه گیری شده را در هم ضرب کرده و عدد حاصل را یادداشت کنید. برای محاسبه متراژ درب اکاردونی نباید تنها اندازه خود درب ورودی را در نظر گرفت درب آکاردئونی روی چهارچوب نصب می گردد و به درب اصلی متصل نمی گردد این حفاظ روی درب و بر روی چهارچوب نصب خواهد شد.
 
درب محافظ آکاردئون قیمت
 
 
فرمول اندازه گیری متراژ درب اکاردونی: طول به سانتی‌متر * عرض به سانتی‌متر
 

نصب درب آکاردئونی 

 
نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه هیچ فرد نا آشنا نمی تواند وارد ساختمان شما گردد برای نصب دوربین و دزدگیر، وقت و انرژی زیادی صرف می گردد در حالی که نصب حفاظ به زحمت زیادی نیاز نداشته و نصب قفل ضدسرقت، استفاده از درب ریموتی و… به مراقبتهای خاص نیاز دارد و ممکن است با مشکل مواجه گردد در حالی که هیچ مشکلی برای دربهای آکاردئونی به وجود نخواهد آمد 
 
درب محافظ آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

 
درب آکارئونی حفاظی  است گه عمدتا بصورت لوزی و ازجنس آهن  است  که به عنوان یک روش امنیتی و جداکننده برای فضاهای متنوع استفاده می گردد که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می گردد همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا