كاربرد گارد دور محوطه شاخگوزنی - نصب نرده سر گوزنی

(اخبار)

بسیاری از مردم در مورد ایمنی ساختمان وباا باغ و ... خود در شب نگران هستند درصورتی ‌كه اغلب سرقت‌ها در طول روز رخ می‌دهد. زمانی كه اهالی خانه در محل كار، مدرسه و یا مسافرت به سر می‌برند به همین علت استفاده از راهكار های امنیتی برای افزایش ایمنی لازم است.

 
 
استفاده از گارد دور محوطه شاخگوزنی بسیار فراوان  است قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسب تر میباشد. به این علت طراحتن به این موضوع رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها  تولید شوند که هم به ایمنی و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند.
 
حفاظ گارد شاخ گوزنی
 

ارتفاع حفاظ تا چه حدی مناسب مسباشد ؟

 
 
ارتفاع استاندارد این محافظ ها حدود هفتاد تا صد سانتیمتر میباشد که عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی داشته که معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته و تولید میگردد. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است.
 
حفاظ گارد شاخ گوزنی دور محوطه ساختمان
 

رنگ آمیزی حافظ شاخ گوزنی 

 
نوع رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی  تعیین کننده‌ی کیفیت رنگ‌آمیزی است. قبل از رنگ‌آمیزی سطح حفاظ شاخگوزنی باید کاملاً صاف و بدون برجستگی ، سطوح زائد، برجستگی و زنگ‌زدگی باشد تا رنگ‌آمیزی با کیفیت خوبی انجام گردد برای از بین رفتن برجستگی ها معمولا ابتدا سمباده کشیده میگردد و در صورت نیاز بتونه‌کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ‌آمیزی انجام می‌شود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا