كاربرد حفاظ شاخ گوزنی محوطه چیست ؟

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراكم در طول و عرض و رنگ های متنوع به خواست مشتریان محترم تولید می گردد. طرح حفاظ دیوار آپارتمان با وجود ظاهری زیبا كه به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد.

عوامل  مهم در ارتباط با قیمت و هزینه نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی
 
 
حفاظ  شاخ گوزنی محوطه به نسبت سایر حفاظ ها از قیمت پایین تری برخوردار بوده ولی به علت نقاط کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از ایمنی بالایی نیز برخوردار بوده این مدل نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.
 

قیمت به چند مورد بستگی دارد

 
  1. ضخامت میلگرد
  2.  تعداد (تراکم)
  3. نوع جوش
  4. ارتفاع
  5. نوع رنگ و…
گارد شاخ گوزنی محوطه
 

مظور از تراکم حفاظ چیست ؟

 
منظور از تراکم تعداد ردیف های اصلی در هر شاخه ۲ متری از حفاظ شاخ گوزنی است  شاخه های اصلی تقریبا از سایر میله ها بلندتر میباشد و به صورت عرضی در ردیف وسط محافظ شاخ گوزنی قرار گرفته اند.
 
نرده شاخ گوزنی محوطه دیواری
 

 امنیت محافظ شاخگوزنی 

 
امروزه ایمنی حرف اول را در ایجاد امنیت میزند و بعد ارتفاع ؛ چرا که اگر سارق نتواند روی دیوار حرکت کرده و دیگر سارق نمی تواند مانند گربه در آنی از دیوار پریده و خود را مخفی نمایید. این مدل از حفاظ ها از حفاظ بوته ای با جوش عالی و رنگ کوره ای و معمولی ، بستگی به محل خرید انتخاب خوبی برای ایجاد امنیت روی دیوار است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا