كاربرد حفاظ شاخ گوزنی لبه دیوار چیست؟

(اخبار)

نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی میباشد كه حفاظ باعث ایجاد ایمنی و امنیت میگردد و همین علت موجب شده تا در مدت كوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد.

 
چرا از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم؟
 
 بیش از 70 درصد سارقان  مکانی را برای سرقت انتخاب میکنند که دسترسی راحت تری به آن داشته باشند.حفاظ شاخ گوزنی لبه دیوار  با شاخه های در هم تنیده  زلایی که دارد بالاترین امنیت را برقرار کرده هر چه ارتفاع و تراکم محافظ بالاتر باشد امنیت نیز بالاتر خواهد بود.
 
حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار
 

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با انواع مدل های نرده روی دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از طرح های نرده روی دیوار است که با طراحی مدرن و منحصر به فردی تولید شده و به همین جهت از زیبایی خاصی برخوردار است. این طرح از محافظ با الهام از شاخ‌های گوزن طراحی شده است و به همین جهت دارای ظاهری متفاوت خواهد بود.
 
حفاظ لبه دیوار شاخ گوزنی
 

قیمت محافظ شاخ گوزنی 

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی بصورت متری و با توجه به ارتفاع و تراکم تعیین شده حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر مورد باعث شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر باعث شده تا در مدت کوتاهی بسیار پر طرفدار شود. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا