ایمن ترین نوع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار كدام است ؟

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از گاردهایی است كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر موجب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.

حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین نوع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بوده و شما احتیاج به  حفاظی که با امنیت جان و مال شما و خانواده تان سروکار دارد نیاز دارید  بنابراین حفاظی خریداری کنید که استانداردهای تولید در آن رعایت شده گردد بسیاری از تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی از ابزار و دانش تولید محصول باکیفیت برخوردار نیستند.
 
اایمن ترین محافظ شاخ گوزنی
 

انواع مدل های نرده شاخ گوزنی

 
نرده شاخ گوزنی تنها در یک مدل طراحی و تولید شده و آن را می‌توان با انواع تراکم، ارتفاع و رنگ‌های متنوعی تهیه نمود  از دیگر طرح حفاظ‌هایی که به نرده شاخ گوزنی بسیار شبیه هستند، می‌توان به حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه‌ای و حفاظ سرنیزه‌ای مدرن اشاره کرد.
 
حفاظ شاخ گوزنی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
خرید حفاظ شاخ گوزنی برترین راه با قیمت مناسب برای ورودی دیوار حیاط و ساختمان است. گارد شاخ گوزنی فلزی که با نام های حفاظ سر گوزنی، حفاظ کله گوزنی، نرده سر گوزنی دور دیوار حیاط و حتی حفاظ سر گاوی معروف هستند حفاظ شاخ گوزنی برترین نوع نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم حفاظ شاخ گوزنی میلگرد های گیوتین خورده نوک تیز در هم تنیده و مدل زیبایی دارد که در هنگام نصب بسیار زییا هستند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا