كاربرد حفاظ شاخ گوزنی محوطه - بهترین حفاظ دیواری

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار برای تامین امنیت محل مورد نصب حفاظ مناسب است و ایمنی را برقرار میكند و از ورود افراد متفرقه و حیوانات جلوگیری میكند.

 
نرده گارد شاخ گوزنی از رنگ های مختلفی  تولید شده که به سلیقه مشتریان عزیز بستگی دارد مصرف کنندگان  در هنگام انتخاب حفاظ شاخ گوزنی محوطه خود باید حفاظ را بسته به نما و محل زندگی خود  انتخاب کند و علاوه بر این ویژگی باید ضریب امنیتی و ایمنی بالایی را دارا باشد.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار محوطه

نرده گارد شاخ گوزنی بالای دیوار

 
نرده کشی شاخ گوزنی که بر روی دیوار ها نصب میشود  و جدا از اینکه زیبایی را برای منزل به ارمغان می آورد به ایمنی منزل شما نیز کمک به سزایی می کند و یک حفاظ  شاخ گوزنی غیرقابل عبور از روی دیوار حیاط و ویلا میباشد و از جان مال شما محافظت میکند   و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامکان کاهش می دهد. 
 
نرده گارد شاخ گوزنی

دیوار های ممتد غیر یکنواخت

 
منظور از چنین دیوارهایی دیوار لغاز دیوار لغاز دیوار است یا چله ای غیر ممتد میباشد ، به طری ای که ارتفاع دیوار ها کمتر از ارتفاع لغزنده ها می باشد. در چنین زمانی هم می توان با شاسی کشی مساله را حل کرد و هم با تولید نرده گارد گوزنی در دو یا چند ارتفاع مختلف. باید توجه داشت کدام یک از موارد مقرون به صرفه تر از دیگری میباشد 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا