كاربرد محافظ های شاخ گوزنی دیوار بلند - نرده میلگردی

(اخبار)

نرده شاخ گوزنی روی دیوار در مجتمع های مسكونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های كارگاهی، انبارها و ... استفاده میشود و با نصب بهترین نرده حفاظتی جلوگیری از سرقت صورت میگیرد محافظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از رایجترین وسیله ها برای حفاظت ورودی فضای داخل هستند.

 
کاربرد محافظ شاخ گوزنی چیست ؟
 
از جمله مهمترین حفاظ ها محافظ های شاخ گوزنی دیوار بلند  بوده که منحصر به فد و بسیار خاص هستند و کاربرد های بسیاری در تامین ایمنی را دارا میباشند این گونه از حفاظ ها بر روی دیوار نصب میشود و کار حفاظت از منزل و ... را برعهده دارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی دیوار
 

امنیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار ایمنی بالایی را در مقابل سرقت داشته و ایمنی کاملی را ایجاد میکند میله های بلند و شاخک های تیز  محافظ شاخ گوزنی در دید فرد سارق قرار گرفته و به هچ عنوان امکان عبور از آن وجود ندارد نصب محافظ شاخ گوزنی بر روی انواع دیوار با روش های مختلف صورت میگیرد.
 
امنیت محافظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

 
برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند انواع محافظ های بالای دیوار ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با به کارگیری از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و… برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ میباشد.

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603